Můj zájem o programování a webdesign byl současně doprovázen cyklistickou kariérou, coby hlavním živobytím, které mě velmi bavilo, stejně jako kolektiv lidí kolem tohoto sportu.

V průběhu mé kariéry sportovce se mi však podařilo navázat vztahy s mnoha úspěšnými* lidmi, kteří mě znatelné inspirovali v dalším vývoji.

Poměrně dlouho jsem se však zajímal i o finanční trhy. I když mě zprvu nenapadla spojitost mezi programováním a obchodováním, cesta mě dovedla tak daleko, že jsem své znalosti programování využil při tvorbě prvních automatických obchodních systémů.

Cyklistickou kariéru profesionála jsem ve 30ti letech ukončil a skouzl spíše k rekrečnímu sportování (pro zdravou mysl). S cyklistikou však zůstávám i nadále spojen a svou roli jsem zde našel v poli marketingovém (pořádání závodů, pomoc při vývoji vlastní značky kol, organizace cyklistického týmu).

Mojí hlavní náplní je dnes programování systémů, tvorba webů a šíření mých zkušeností cestou seminářů a soukromých školení.

Mám rád zdravou stravu, dodržování životosprávy a poměrně často se, pokud Vám zrovna netvořím web nebo neprogramuji obchodní systém, věnuji sebevzdělávání.

V roce 2015 jsem se rozhodl svým aktivitám dát právní formu v podobě firem Abrovia s.r.o., která zastřešuje mé ambiciózní projekty (od online byznysu, přes odpady po sport) a Parbest s.r.o. kde se s kolegy věnuji vývoji automatických obchodních systémů.


 

*Má definice úspěchu: Pro mě je úspěšný ten kdo dělá svoji práci s oblibou a na takové úrovni jenž ho dokáže dobře zabezpečit a jeho dobrá pověst v oboru ho předchází u ostatních.