Tvorba webu je proces, který obnáší několik důležitých fází. V první řadě nás zajímá v jakém oboru se pohybujete, co nabízíte, jaké jsou vaše přednosti. Důležitý je i vlastní průzkum konkurence a prostředí, ve kterém se mají Vaše stránky prosadit. Jaký je hlavní účel stránek a jaká jsou Vaše očekávání. 

Záleží nám na úspěchu Vašeho webu stejně jako Vám. 

A proto by stránky měli být hlavně funkční. Vždy je dobré vědět co od stránek očekáváte. Nás pak bude zajímat zda-li je to měřitelné a jak poznáme, že očekávání bylo splněno. Pro někoho může být důležitý online prodej, pro někoho pouze rozšíření povědomí a posílení image firmy a pro někoho naopak získání emailu od potenciálního zákazníka.

Funkčnost neznamená pestrobarevnost a spousty běhajících poníků na úvodní stránce.

Představte si, že si necháte vytvořit stránky za účelem prodeje Vašeho účetního softwaru přes objednávkový formulář. Bude Vás zajímat spíše názor souseda Pepy, který je řezbář, nebo Blanky od naproti, která vyučuje účetnictví?
Je zásadní rozdíl mezi „Pepovým názorem líbí/nelíbí“ a názorem Blanky, která spadá do Vaší cílové skupiny. Zcela jistě by byla situace jiná, kdyby jste nabízeli řezbářské potřeby.

Funkční web se odráží v úspěchu u Vaší cílové skupiny.

Někdy se může stát, že nastanou pochyby o návratnosti investice do webu. Je pravda, že návratnost bude zcela jistě jiná u různých činností. Protože ani my netoužíme po realizaci zakázek bez návratnosti, jsme připraveni Vám v tomto ohledu nabídnout možnost nezávazné konzultace. Pomůžeme Vám odhadnout potenciál a navrhnout nejlepší variantu.